Gökkuşağı Domates, Bardak
Gökkuşağı Domates, Bardak
Gökkuşağı Domates, Bardak
Gökkuşağı Domates, Bardak
Gökkuşağı Domates, Bardak
Gökkuşağı Domates, Bardak

Gökkuşağı Domates, Bardak

Marka : Pepita
Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Pepita’dan Gökkuşağı Domates. Domatesin En Tatlısı

Domatesin en tatlı hali, mevsiminde, olgunlaşmış ve dalından koparıldığı gibi yenen hali. Bunun dışında aldığınız domatesler size her zaman biraz yavan gelebilir. Hele dalından kopmuş olgun domatesin tadına aşinaysanız. O tatlı ve sulu domates deneyimini özleyenlerdenseniz, tebrikler, aradığınız tada en yakın domatesi buldunuz!

Çeri domatesle karıştırmayın

Her küçük domates, gökkuşağı domates değildir! Çeri domates, minyatür görünümüne rağmen sıradan domateslerle aynı lezzete sahiptir. Gökkuşağı domatesi ise şeker domates ve ata yadigarı domates cinslerinin birleştirildiği bir kokteyl gibi düşünebilirsiniz. Bu sebeple bildiğiniz domateslerden çok daha tatlıdır.

Nasıl yesem?

Salatalara, kahvaltılara gerçek bir fark katan bu domatesi tüketmek için çok şık bir önerimiz var. Bir kasenin içine bir top mozzarella veya daha da iyisi burrata peyniri yerleştirin. Hele peyniriniz manda sütünden ise eyvah eyvah! Etrafına ikiye kesilmiş gökkuşağı domatesleri serpin. Üzerine varsa Maldon tipi piramit tuz, yoksa deniz tuzu serpiştirin. Son olarak da balzamik glaze ve sızma zeytinyağı gezdirin. Karşınızda kendinizi ve sevdiklerinizi şımartacak çok şık ve aşırı lezzetli bir iştah açıcı! Instagram için bir kare çekmeyi de unutmayın tabii!

Neden Pepita Gökkuşağı Domates?

Çünkü türünün en iyi, en kaliteli ürünleri. Tek tek seçilerek ambalajlandığından firesi yok, eziği yok, yumuşağı yok. Aldığınız domateslerin her birini lezzetle, iç rahatlığı ile, sorunsuz yemeniz için tercihiniz Pepita Gökkuşağı Domates olsun.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!