Markalarımız

1997 yılında tescil edilen Verita, bir İdeal Tarım markası olarak “Dünyanın Meyvesi” sloganıyla 6 kıta, 44 ülkeden en kaliteli ve en lezzetli meyveleri tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Global kalite standartlarına uygun olarak üretilen, tedarik ve sevk edilen Verita markalı ürünler, yılın her günü, geniş ürün çeşitliliğiyle ulusal zincir marketlerde, yerel marketlerde, manavlarda, aktarlarda ve taze meyve-sebze hallerinde satışa sunuluyor. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden asla ödün vermemeyi ilke edinen Verita, bu sayede üreticisinden tüketicisine zihinlerde “En kaliteli meyve markası” olarak yer etmiş durumda.

Verita, 20 yılı aşkın serüveninde ithalat yoluyla getirilen meyve ve sebzelerin ülkemizde de üretilmesini sağlamış, üreticiye yön vermiş, tüketiciye dünyanın farklı lezzetlerini sunmuş, ülkemizde yeni bir pazar oluşturmuş, hatta bu ürünlerin ihracatının yapılmasına öncülük etmiştir. Yıllar önce dünyanın farklı bölgelerinden getirilen bu ürünlerin, günümüzde Türk ürünü olarak dünyaya ihraç edilmesinin gururunu yaşıyoruz.

 

2012 yılında tescil edilen Ekopita, yerli üreticiden tedarik edilen ve İdeal Kalite Standartları’na uygun olan ürünleri Türkiye ve yurtdışı pazarlarına sunuyor.

Ekopita markası sunduğumuz yerli ürünlerin kontrollerini; briks oranı, meyve içyapısı, temizliği, renk durumu olgunluk seviyesi, ürün dış yüzeyi gibi ana başlıklar üzerinde yapıyor, lezzet kriterlerine de büyük önem veriyoruz.

Türkiye’de tarım üretimini teşvik etmek amacıyla çalışan İdeal Tarım, bu misyonunu Ekopita markası ile hayata geçiriyor ve yerel üreticiyi destekliyor.