Sarımsak, File
Sarımsak, File
Sarımsak, File
Sarımsak, File
Sarımsak, File

Sarımsak, File

Marka : Pepita
Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Pepita’dan Sarımsak. Doğal Antibiyotik, Doğal Lezzet

İster yemeklerinize ekleyin, ister ilaç niyetine her gün bir dişi çiğ çiğ yutun ama sarımsağın şifasını hayatınızdan eksik etmeyin. Eh yemişken de iyisini yemek lazım. O zaman size Pepita sarımsak lazım! Kılçıksız, lekesiz, içinde boş dişi olmayan, yoğun aromalı sarımsaklarımızı denedikten sonra artık sarımsağı da markası ile tercih edeceksiniz.

Pepita Sarımsak, minimum 40mm çap ve üstü ürünlerden seçiliyor. Beyaz, gümüş, mor ve Taşköprü cinsleri kullanılıyor. Böylece en taze, en leziz ürünler size ulaştırılmış oluyor.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Sarımsak, asırlardır doğu tıbbının yıldızlarından ancak günümüzde modern tıbbın faydalarını en çok araştırdığı, en çok tezi yazılan gıdalardan biri haline de gelmiş durumda. Bu faydaları detaylıca incelemeniz için besin değerleri sekmemize de bekleriz.

Sarımsağınızı da markası ile isteyin

Sarımsağın hem üstün faydaları hem de lezzetini maksimize etmek için kalitelisini tüketin, Pepita sarımsak tüketin. Uzun ömürlü ve yoğun aromalı sarımsaklarımızı denedikten sonra “İyi ki!” diyeceksiniz.

Menşe
Çin
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!